Firma Miętowy Kot - Usługi Graficzne prowadzi działalność od 2008 r.

Jesteśmy producentem wszystkich sprzedawanych przez nas wyrobów, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad jakością naszych produktów. Wszystkie nasze wyroby chronione są prawem autorskim ponieważ jesteśmy projektantami większości z nich, na korzystanie z pozostałych projektów posiadamy stosowne umowy.

Nasze wyroby drukowane są przy użyciu farb eko-solwentowych, dzięki czemu są praktycznie bezwonne i nieszkodliwe.
Ponadto posiadają trzyletnią gwarancję na blaknięcie.

Swoim klientom mamy sporo do zaoferowania.

 

Podstawowym produktem są naklejki na ścianę.
Są to sampoprzylepne dekoracje, pozawalające w krótki czasie i przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy odmienić pokój.
Drukowane są na specjalnie dedykowanej do aplikacji na ścianach folii samoprzylepnej, zadrukowanej farbami eko-solwentowymi.

 

Ponadto produkujemy fototapety.
Tapety wykonywane są na konkretne zamówienie, dzięki czemu klient ma praktycznie pełną swobodę w doborze wymiarów zamawianej tapety. Ma również możliwość aranżacji projektu do swoich potrzeb.
Drukowane są na specjalnym papierze umożliwiającym ich naklejenie na ścianę z zastosowanie standardowego kleju do tapet.
Klient otrzymuje określoną liczbę zadrukowanych rulonów gotowych do naklejenia. Nie wymagają żadnego docinania, czy też odcinania "marginesów technologicznych".

Termin realizacji zakupionych u nas produktów wynosi do 5 dni roboczych dla większości produktów, za wyjątkiem fototapet (czas potrzebny na indywidualne przygotowanie do produkcji) gdzie czas realizacji wynosi do 8 dni roboczych.

Produkty zapakowane są w solidne kartonowe tuby.

Każde opakowanie oznakowane jest firmowymi naklejkami i zabezpieczone przed nieautoryzowanym otwarciem.

W tej chwili wszystkie paczki wysyłane są Pocztą Polską.
Przesyłki o wartości powyżej 150 zł (wraz z kosztami wysyłki) wysyłane są jako paczki wartościowe, co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Firma "Miętowy Kot - Usługi Graficzne" zarejetrowana została 25 sierpnia 2008 roku pod numerem 3822

przez Wójta Gminy Lubicz.

 

Adres firmy:
ul. Dworcowa 50
87-162 Lubicz
woj. kujawsko - pomorskie

 

tel. 056 475 44 12
fax: 056 475 44 13
kom. 0601 34 84 63

 

Firma posiada REGON o numerze 870382367 i NIP 879-13056-44